browar

W Rzemieślniczym Browarze Jana zainstalowano wysokiej klasy sprzęt Polskiej firmy Minibrowary. W jej skład wchodzi dwunaczyniowa warzelnia o pojemności 20 hl. czterema tankami po 20 hl oraz siedmioma tankami po 45 hl i pięcioma tankami każdy o pojemności 60 hl.

Rzemieślniczy Browar Jana wyposażony jest również w nowoczesną linię do butelkowania piwa wraz z pasteryzatorem tunelowym i automatyczną etykieciarką.

Mając na uwadze względy ekonomiczne oraz ekologiczne. korzystamy ze sprzętu o wysokiej klasie energetycznej. tak aby racjonalnie wykorzystywać przetwarzaną energię. m.in. prowadzimy odzysk ciepła z wody chłodzącej. odzysk ciepła z agregatów chłodniczych.

Światowej klasy urządzenia warzelnicze. naturalne produkty i najlepsza kadra piwowarska sprawiły. że uzyskaliśmy napój najwyższej jakości. Tradycyjne sposoby warzenia. wysokie wymogi higieniczne. pomysłowość i radość tworzenia to główne wyznaczniki funkcjonowania Browaru.

Rzemieślniczy Browar Jana znajduje się w miejscowości Zawiercie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. przy hotelu VillaVerde****. Rzemieślniczy Browar Jana jest inicjatywą rodzinną gdzie tradycja i właścicielskie podejście przekłada się wszystkie procesy działalności firmy.

Życzę wyjątkowych wspomnień ze smakowania Piw Rzemieślniczego Browaru Jana.

Jan Łapaj

Rzemieślniczy Browar Jana

Siedziba firmy:

Rzemieślniczy Browar Jana
ul. Mrzygłodzka 273
42-400 Zawiercie

Dział sprzedaży:

+48 602 750 558

Produkcja kontraktowa:

Dział księgowości:

(32) 670 38 15

Top